Nie od dziś wiadomo, że znane osoby wzbudzają zainteresowanie i ciekawość wśród większej części społeczeństwa. Nic więc dziwnego, że ich życie prywatne często rozkładane jest na czynniki pierwsze, a to, co wzbudza ogromne emocje to oczywiście…rodzicielstwo. Poniżej przedstawiamy Wam 5 topowych ciąż w polskim show-biznesie i narodzin, które od samego początku były śledzone przez media i…milionową widownię:

Małgorzata Rozenek-Majdan:

9 czerwca świat polskiego show-biznesu zamarł.

Małgorzata Rozenek na swoim Instagramie wrzuciła zdjęcie, na którym widać, jak ze spakowaną torbą wyrusza do szpitala. Ciąża Perfekcyjnej Pani domu była jedną z najbardziej wyczekiwanych ciąż w polskim show-biznesie. Po nieudanych próbach in-vitro, chwilach zwątpienia i łzach, w końcu podczas koncertu IRY przyjaciele Gosi i Radka mogli podzielić się ze światem wspaniałą nowiną i pogratulować im maleństwa. Od tego czasu Gosia dbała o to, by zaspokajać ciekawość fanów i relacjonowała przebieg stanu błogosławionego na swoim Instagramie. Jako jedna z niewielu gwiazd zdecydowała się nie ukrywać twarzy dziecka, a Henio swój debiut na Instagramie zaliczył już w dniu porodu! Od razu stał się ulubieńcem obserwatorów Gosi i Radka a przed obiektywem czuje się jak przysłowiowa ryba w wodzie.

 

 

Anna i Robert Lewandowscy:

W przeciwieństwie do Małgorzaty i Radosława, para wybrała zupełnie inny model jeśli chodzi o sposób komunikacji z fanami i pokazywanie dzieci.

Ich córeczki- Laura i Klara od zawsze przedstawianie są tyłem, co nie do końca przypada do gustu obserwatorom profili Ani i Roberta.

Jedno jest pewne- córeczki skradły serca fanów, a dzień w którym zostaną pokazane na Instagramie z pewnością odbije się szerokim echem w polskim show-biznesie.

 

 

 

 

Natalia Siwiec

Mia to oczko w głowie Natalii i jej męża Mariusza.

Dziewczynka to mała kopia swojej mamy- od momentu, gdy Natalia zdecydowała się pokazać twarz córeczki w mediach społecznościowych, Mia zdominowała instagram mamy, a relacje na których się pojawia cieszą się ogromną popularnością.

Trzeba przyznać, że Mia to mała fashionistka- uwielbia się stroić i bardzo często możemy podziwiać ją w takich stylizacjach, w jakich prezentuje się jej mama. Wygląda to naprawdę uroczo, ale nie ma się co dziwić

– urodę i wdzięk odziedziczyła po swojej pięknej mamie.

 

 

Jarosław Bieniuk i Martyna Gliwińska

Ciąża Martyny dość długo owiana była sporą tajemnicą. Nic dziwnego- para nie miała ze sobą łatwych relacji, Martyna i Jarosław schodzili się i rozchodzili, aż w końcu zakomunikowali mediom, że spodziewają się wspólnego dziecka. Mimo wszystko nie zdecydowali się na związek, jednak obydwoje starają się zapewnić Kazikowi maksimum opieki i normalności, a Jarosław coraz częściej pokazuje na swoim profilu relacje z synkiem. Kto wie, być może jeszcze uda im się uratować związek, wszak nic tak nie przybliża do siebie ludzi jak owoc ich miłości, jakim jest dziecko.

Basia Kurdej-Szatan

Aktorka już niebawem miesiąc ponownie zostanie mamą. Jej ciąża długo owiana była tajemnicą, a Basia w dyplomatyczny sposób ucinała spekulacje i domysły na temat jej błogosławionego stanu. W końcu – także za pośrednictwem instagrama podzieliła się radosną nowiną, a gratulacjom nie było końca. Już wiadomo, że w rodzinie Basi pojawi się mały- „Szatan” o imieniu Henryk. Para spodziewa się synka, który urodzi się już za miesiąc i dołączy do swojej starszej siostry Hani, która nie może się doczekać, aż go zobaczy.

Trzymamy zatem kciuki na wszystkie pociechy znanych i lubianych i z niecierpliwością oczekujemy kolejnych „royal baby” w polskim show-biznesie. Wszak dzieci to przyszłość narodu?

Redakcja: Karolina Motylewska 

Zobacz więcej