Wiadomości Wszystkie

Gra Miejska KOCHAM TO DBAM już 25 lipca w Gdańsku

Już 25 lipca od godziny 11:00 w Centrum Gdańska, startuje kolejna edycja gry miejskiej Kocham To Dbam. Zabawa polega na ściągnięciu aplikacji na IOS lub Android, odwiedzeniu 10 punktów i odnalezieniu Filipa i Zygmunta Chajzera, schowanych z nagrodami w wyjątkowym miejscu w Gdańsku. Pierwsze trzydzieści osób, które przejdzie wszystkie punkty i odnajdzie ambasadorów marki, zwycięży hulajnogi, misie i inne przygotowane przez organizatora nagrody.

Kocham To Dbam to ogólnopolski program bezpieczeństwa, oferujący ubezpieczenia NNW dla dzieci i młodzieży w najwyższym standardzie od 39 zł za rok. Jest to efekt specjalnie wynegocjowanych warunków, skrupulatnych analiz i wieloletniego doświadczenia w temacie bezpieczeństwa dzieci i młodzieży.

Akcję tworzą jedne z największych podmiotów ubezpieczeniowych w Polsce Signal Iduna, Unilink i Szkolna Agencja Ubezpieczeniowa.

W ramach akcji prowadzona jest gra miejska w różnych miastach w Polsce.

Zabawa polega na ściągnięciu aplikacji Kocham To Dbam i odszukaniu punktów w danym mieście, które prowadzą do ukrytego wraz z nagrodami Filipa Chajzera, który na swoim Instagramie i Facebooku, zagrzewa do walki.

Zabawa przewiduje zagadki, zadania, które dostępne są na trasie ale również spotkania z superbohaterami.

W akcję zaangażował się również Daniel Rusin sławetny „Reżyser Życia”, który opracował nową etiudę, w której elementem scenariusza będzie akcja Kocham To Dbam a jednym z aktorów Filip Chajzer.

„Kocham To Dbam to nie tylko nazwa produktu i portalu.

To również kompletna kampania społeczna mająca na celu podniesienie świadomości ubezpieczeniowej wśród Polaków.  Zwracamy szczególną uwagę na kwestie ubezpieczeń dzieci. Roczny koszt ochrony rozpoczyna się od 39 zł, a zapewnia to komfort i bezpieczeństwo w sytuacjach i tak już stresowych. Formuła promocyjno-edukacyjna Programu jest nowoczesna i w łatwy sposób przyswajalna. Oprócz Agentów, którzy są głównymi Ambasadorami Akcji, w Program zaangażowały się również znane, rozpoznawalne osoby, co jeszcze bardziej podkreśla rangę tego Projektu. Dołączając do społeczności Kocham to Dbam zapewniamy bezpieczeństwo na najwyższym, światowym poziomie i jednocześnie rozrywkę, która dostarczy wielu pozytywnych emocji związanych z dobrą zabawą. Sądzę, że  jest to najlepszy Program ubezpieczeniowy jaki miałam okazję wdrażać” –  dodała Anna Salij-Kaczkowska, właściciel SAU, jak i twórca programu Kocham To Dbam.

Zobacz więcej