Wiadomości Wszystkie

Ceny za artykuły szkolne będą rosnąć! Ile wydamy na wyprawkę?

Ceny produktów spożywczych, budowlanych w Polsce ciągle rosną. Jednak teraz przyszedł czas na materiały szkolne i papiernicze. Przewidywany wzrost do końca roku to nawet 20%!

 

Co roku słyszymy o podwyżkach cen za przybory szkolne, papiernicze, a co za tym idzie rosną wydatki związane z podstawowymi rzeczami, które musimy nabyć dla naszych pociech. Czy w tym roku znów wydamy więcej? Mimo że to dopiero początek sierpnia, rodzice powinni rozglądać się już za wyprawką do szkoły dla swoich dzieci.

 

Nad kwestią wydatków zastanawia się niejeden rodzic w Polsce. Do podstawowych zakupów należy wliczyć: książki, zeszyty, długopisy, buty, przybory piśmiennicze, tornister, piórnik. Koszt za wszystkie powyższe produkty możemy liczyć od 300 zł do nawet 1000 w zależności od rodzaju i jakości materiałów, z których wykonane są artykuły.

Dodatkowo, należy pamiętać o zabezpieczeniu naszego dziecka przed potencjalnym zagrożeniem, czyli NNW dzieci i młodzieży. Warto wybrać najkorzystniejszy pod względem ilości świadczeń pakiet, który gwarantuje ubezpieczenie w wielu nieprzewidywalnych sytuacjach jak depresja, ukąszenie przez owady, ugryzienie. Jedno z najlepszych warunków ubezpieczeniowych oferuje najnowsza oferta Kocham To Dbam. Kwota za ubezpieczenie roczne już od 39 zł/ rok.

Dzięki analizie wydatków, wcześniejszemu zakupowi przyborów szkolnych np. na Allegro lub w dyskontach, jesteśmy w stanie zaoszczędzić paręset złotych, które może przyda się na kolejne miesiące z naszą pociechą.

Zobacz więcej