Wiadomości Wszystkie

Dzieci wracają do szkół. Najnowsze ubezpieczenie NNW zabezpieczające prze hejtem

Powrót dzieci do szkół bywa ciężki dla rodziców, nie tylko pod względem finansowym, kiedy trzeba wygospodarować budżet na zakup książek, przyborów szkolnych, ubrań ale również należy pamiętać o zabezpieczeniu syna lub córki w zakresie następstw od nieszczęśliwych wypadków takich jak złamania, skręcenia, zwichnięcia.. które mogą zdarzyć się w szkole oraz poza nią.

Najnowszą propozycją jest ubezpieczenie od hejtu. Taką ofertą dysponuje jedno z najlepszych ubezpieczń na rynku NNW Dzieci i Młodzieży Kocham To Dbam. 

Unilink SA wspólnie ze Szkolną Agencją Ubezpieczeniową (SAU) i SIGNAL IDUNA Polska T.U. S.A. uruchomili projekt ubezpieczeń dzieci i młodzieży o nazwie Kocham To Dbam. Na stronie www.kochamtodbam.pl można zakupić polisę NNW dla dzieci, otrzymując dostęp do społeczności Kocham To Dbam.

Zakres oferowany przez SIGNAL IDUNA jest bardzo szeroki. Od kluczowych elementów jak wysokie sumy na wypadek złamań i uszczerbków, poprzez bogate usługi Assistance (w tym np. ochronę dziecka w sieci tzw. hejt), aż do popularnych ryzyk jak np. ugryzienie kleszcza, odbudowa stomatologiczna czy pobyt w szpitalu w wyniku COVID-19. 

Sprawdź czym jest ubezpieczenie? 

A jak widzą ubezpieczenie dzieci?

Zobacz więcej